Program indir


BİLGİSAYAR DONANIM ARŞİVİ
Microsoft Yükleme Merkezi
Avast Free Antivirus 2016, yıllardır bilgisayarlarımızı ücretsiz olarak korumamıza yardımcı olan Avast'ın her yıl daha da geliştirip yenileyerek bizlere sunmuş olduğu en güncel antivirüs programı. Ülkemizde de en popüler antivirüs yazılımlarından bir tanesi olan Avast Free Antivirus, 2016 versiyonu ile birlikte pek çok yeni ve geliştirilmiş özelliğe kavuşuyor.
www.tamindir.com/avast-free-antivirus

ESET Endpoint Security indir 5.0.2225.1 Türlçe Full Katılımsız
ESET’i Kurduktan Sonra İlk Açılışta Otomatik Güncelleme Yapacaktır. Ardından Sınırsız Lisans Aktif Olacaktır.32 Bit ve 64 Bit Setupları Birleştirilip Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır. Sisteminize Uygun Olanı Kurulur.TNOD veya Eset PureFix İçermez. Temiz Bir Kurulum Yapılır. Ömür Boyu Lisanslanır.
www.fullprogramlarindir.com

Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayarınızı tehditler ve zararlı yazılımlar için tarayacak olan, tanınmış ve güvenilir bir güvenlik uygulamasıdır.
The Malwarebytes Anti-Malware tanımları sürekli olarak güncellenmektedir, bunun sayesinde her zaman için tam anlamıyla korunmuş olacaksınız. Güncellemeler, kişisel bilgisayarınızı anlık olarak yavaşlatabilir, ama bu onu güncel tutmaya değer. Ayrıca güncellemelerin otomatik olarak yapılmasına izin verebilirsiniz, bu size diğer işlerle ilgilenmeniz için fırsat yaratır.
Kingsoft Free Antivirus (ücretsiz)
Gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım virüslerin yanı sıra; casus yazılımlara, truva atlarına, internet solucanlarına, kötü niyetli araçlara ve henüz tespit edilmemiş zararlılara karşı da koruma sağlar.
AviraAntiVir (ücretsiz sürüm)
Personal gelişmiş ve kullanıcı dostu bir antivirüs programıdır.Bilgisayarı kasmaz(mutlaka deneyin tavsiye)
Free Downloat tıklayın indirin kurun.(ücretsiz)
McAfee Labs StingerKurulımsuz,tam bir virüs tarama sağlar.
Programa çift tıklayın brovser'den taratacağınız blümleri seçin ''ScanNaw'' diyin Pcniz tertemiz olsun.(ücretsiz)
HijackThis 2.02 (Portable)
Hijackthis mükemmel bir detektör ve temizleyici. Özellikle browser eklentileri konusunda çok başarılı. Sistemi analiz ederek sisteme sonradan eklenen tüm zararlı yazılımları bulur.
Tam açıklmasını gezginler.net ten okuyun.
Everiything Herşeyi Ara
Bilgisayar'da hızlı arama yapın (Ücretsiz free)
Anında istediginizi bulun.
PC,de her türlü mp3,resim,program,kısaca herşeyi anında bulur.(Everiything)
www.gezginler.net


Mp3 Tirim (Ücretsiz free)
Mp3 dosyalarınızdaki sessiz kısımları kesebilir,kısık yada yüksek seleri orantılayabilir veya içerisindeki istemediğiniz bölümleri çıkarabilirsiniz.
Revo Uninstaller 1.9 (Ücretsiz free)
Program ekle kaldır'yerine kullanabileceginiz bir çok temizleme aracı bulunduran kaldırdıklarınızın geride kalanlarınıda temizleyen güzel bir program.
K-Lite Mega Codec (Ücretsiz free)Pack videolar için gerekli olan codec yazılımı..
Bazı film vs açılmaz veya sesi alınamıyorsa K-Lite Mega Codec Pack yüklenmelidir..
Eraser 6.0.10
Eraser Windows için hazırlanmış gelişmiş bir güvenlik aracı. Bilgisayarınızda sildiğiniz dosyalar daha sonra geri getirilebildiği için çok yüksek önem taşıyan dosyaları hard diskinizden tamamen güvenlibir şekilde kaldırmak için ek bir programa ihtiyaç duyarsınız. Eraser işte bu konuda kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir program.
www.gezginler.net/indir/eraser.

Deejaysystem Ses:Dj mixerMk2 güçlü bir ses çalar ve yanı sıra canlı oturumları gerçekleştirmek için otomatik bir müzik sistemine sahip tüm temel öğeleri içeren bir DJ mikser.
xmplay 3.8.02
Mükemmel ses kalitesine sahip dsp,ekolayzer desteği olan mp3 çalar.
www.gezginler.net

Anasayfa Kurtarma Programı
AdwCleaner, bilgisayarınızda dikkat etmeden kurduğunuz ve bilgisayarınızın anasayfasını değiştiren, istemediğiniz toolbar yazılımları yükleyen uygulamaları ve eklentileri kaldıran ücretsiz bir programdır.
Driver Booster 2.0.3.69
Sürücü (Driver) Güncelleme Programı
Driver Booster, bilgisayarınızdaki sürücüleri (drivers) tarayarak eksik ya da güncel olmayanları tespit etmenizi ve güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir program. Oldukça basit program arayüzünde sistem taramasından sonra sürücüleri liste halinde görebilir ve dilediğiniz güncel olmayan sürücüyü program vasıtasıyla güncelleştirebilirsiniz. (İnternet bağlantısı gerekli) Güncelleştirmenin etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
IO bit Uninstaller 4.0.430 indir
IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarakda kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden önce sistem geri yükleme noktası oluşturan program ayrıca kaldıralamayan sorunlu programlar için "zorla kaldır" seçeneği vardı